Dergi Hakkında

Genç Spor Akademi Dergisi, sporun çeşitli dallarını kapsayan makaleleriyle  spor bilimine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

 

Özgün İçerik, Ücretsiz Erişim:

 

Genç Spor Akademi Dergisi, beden eğitimi ve spor, spor yönetimi, rekreasyon, hareket ve antrenman bilimleri, sporda psikososyal alanlar, egzersiz ve spor psikolojisi gibi geniş bir yelpazedeki konularda derleme ve araştırma makalelerine ev sahipliği yapmaktadır. Yayınlarımız, tamamen ücretsiz olarak çevrimiçi erişime açık olacak ve seçkin bir hakem sürecinden geçerek yayınlanacaktır.

 

Çift Dilli Zenginlik:

 

Yayınlarımız, Türkçe dilinde sunulacak olup, her makalede İngilizce özet bulunacaktır. Bu yaklaşım, dergimizi ulusal ve uluslararası düzeyde geniş bir kitleye ulaştırmayı hedeflememizin bir yansımasıdır. Sporun evrenselliği içerisinde, bilgi paylaşımının sınırları aşmasını teşvik ediyoruz.

 

Yılda İki Kez Bilgi Şöleni:

 

Dergimiz, her yıl Şubat ve Eylül aylarında olmak üzere yılda iki sayı ile yayınlanacaktır. Bu sayede spor alanındaki en güncel bilgileri, araştırmaları ve keşifleri okuyucularımızla buluşturmayı amaçlıyoruz.

 

Spor dolu bir dünyada sizinle buluşmayı dört gözle bekliyoruz.

Sevgiler,

 

Genç Spor Akademi Dergisi Ekibi

Loading...